گیاهان مقاوم در برابر گوزن که شاید به آنها فکر نکنید

گوزن با خوردن رشد اخیر در بوته شما به باغ شما آسیب می رساند. اسپری ها روی گوزن ها به خوبی کار نمی کنند و بنابراین توصیه می شود گیاهان مقاوم در برابر گوزن ها را در منطقه باغ خود بکارید. فقط گیاهان باغی با برگهای مبهم ، بوی تند یا خارهای تیز همراه با پرچین های بلند می توانند آنها را دور نگه دارند. در اینجا برخی از گیاهان ذکر شده است که می توانند زیبایی مکان را حفظ کنند و همچنین آن را از گوزن نجات دهند!

بوته های هالی در خاک های تخلیه شده و کمی اسیدی رشد می کنند. گفته می شود توت های قرمز روشن این گیاه همیشه سبز ، گوزن ها را از رسیدن به سمت آن دفع می کند. زمان کاشت این بوته ها از بهار تا اوایل پاییز  قیمت گل آزالیا است. این می تواند در زمستان ها با بلوغ نمای عمیق و غنی شده ای به شما بدهد.

آزالیا یک درختچه گلدار است که به رنگ قرمز رشد می کند. این یکی از گیاهان سایه ای است که فقط به سایه روشن نیاز دارد. بنابراین همیشه ترجیح داده می شود که آنها را زیر درخت یا کنار خانه سایه دار پرورش دهید. آزالیاس نسبت به بوته های گلدار همیشه برگ سبز برگ همیشه سبز است و رشد آن کندتر است ، با این وجود محبوب هستند زیرا در برابر گوزن مقاوم هستند.

بوته های Euonymus بوته های محبوب مقاوم در برابر گوزن هستند. در حالی که انواع euonymus بسیاری وجود دارد ، سوزاندن بوته محبوب ترین است. میوه توت که روی آن می روید به رنگ قرمز مایل به صورتی و دانه های نارنج است. برگهای این گیاه مخالف و بیضوی است. برای مصارف دارویی استفاده می شود و مصرف مستقیم آن برای حیوانات و انسان سمی است.

یوکا در واقع زیر گونه گیاهان چند ساله قرار می گیرد. بسیاری از انواع آن همیشه سبز و همیشه سبز است. دارای برگهایی است که مانند شمشیر با گلهای سفید شکل گرفته است. آنها روی سطح آن پوستی مومی دارند که مانع از بین رفتن آب در اثر تبخیر می شود. این مانند یک گیاه زینتی است که دارای برگهای خاردار است و بنابراین گوزن ها از این گیاه دور می مانند زیرا برگهای تیز ستون فقرات می تواند آنها را آسیب برساند.

بوته های Abelia بوته های گلدار تابستانی محبوب هستند. گلهای صورتی شکل شکل لوله ای در زیر برگ های براق شکوفا می شوند و آن را زیبا و معطر نشان می دهند. به دلیل کیفیت پایین نگهداری و کنترل آفات ، مورد پسند همه است. این به فضای آفتابی نیاز دارد و بنابراین در زمستان ها و همچنین تابستان ها حداقل به نور نیم روز آفتاب نیاز دارد.

Leave a Comment